Naše služby

Hlavní kategorie naší expertízy. Ozvěte se i s dotazy na specifické oblasti software vývoje.

Webové aplikace

Specializujeme se na vývoj komplexních webových aplikací, zejména ve fintech oblasti. Používáme nejnovější technologie a "best practices" k tomu, aby vaše webové aplikace byla bezpečná, škálovatelná a uživatelsky přívětivá. V minulosti jsme vyvinuli například komplexní daňové, interní aplikace, kryptoměnovou obchodní aplikaci, a obchodní platformy s mnoho funkcemi, uživatelskými rolemi a integracemi.

Naše hluboká znalost fintech trhu nám umožňuje poskytnout zvýšené standardy v bezpečnostech a compliance pro správu citlivých finančních dat.

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace, které splňují relevantní regulativní požadavky, integrují se do existujících systému a poskytují robustní bezpečností funkcionalitu.

Všechna naše řešení jsou navrhnována s uživatelem v mysli. Naše aplikace poskytují intuitivní a příjemný zážitek pro koncového uživatele. Ať už se snažíte zlepšit efektivitu vašich účetních procesů, zjednodušit bankovní a platební operace, či chcete vytvořit nový fintech produkt, my vám pomůžeme dosáhnout vašich cílů.

Migrace do cloudu

Přesun existujících dat a aplikací z on-premises do cloudu poskytujeme mnoho výhod: Zvýšenou flexibility, škálovatelnost a úsporu, mimo jiné.

Jako vedoucí vývojová firma na českém trhu máme expertízu a zkušenosti bezproblémově zmigrovat vaši existující infrastrukturu do cloudu. Náš tým s vámi bude úzce spolupracovat na pochopení vašich specifických potřeb, abychom vytvořili unikátní migrační plán, který zajistí minimální výpadky a hladký přesun do cloudu.

Pracujeme s cloudem tak dobře, že AWS chtělo říct náš příběh.

UX/UI Design

Účinný UX design se točí kolem efektivity a minimalismu. Vytváříme uživatelská prostředí, která jsou intuitivní a jednoduchá na navigaci, aby uživatel dokázal rychle najít to co hledají a dokončili akci rychle, rádi a bez frustrace.

Abychom tohoto docílili, zaměřujeme se na vývoj čistého, uceleného a konzistentního designu, který uživatele provádí aplikací v logickém a pochopitelném sledu. Zároveň detailně zvažujeme využití mezer a dalších designových elementů k zajištění vizuálně líbivé aplikace.

Jsme přesvědčeni o tom, že soustředěním se na efektivitu a minimalismus nám umožňuje tvořit fintech aplikace, které potěží své uživatele a přivádí úspěch firmám, které je operují.

Pojďme spolu vybudovat váš příští velký projekt.

Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěme jak vám Cleo může pomoci s tvorbou vaší nové aplikace.

cs_CZCzech